Kaip Pasirinkti Sienų, Lubų Dažus

Kaip pasirinkti dažus www.statybu.paslaugos.net

Pagaminta vizualiu efektu

Statybinių medžiagų parduotuvėse pateikiamas platų dažų spektras, todėl patogumui juos reikia suskirstyti į tris grupes:

 1. Matinis. Renkantis, kurie dažai geriau dažyti lubas, pirmenybė teikiama matiniams dažams. Tai geriausiai tinka dažyti lubas. Šio tipo dažai visiškai nemirksi ir padės slėpti įvairius nedidelius defektus ant lubų paviršiaus.
 2. Blizgus. Kaip visi žino, blizgus dažai šviečia labai gerai, ir tai pabrėžia glaisto netolygumą ). Jis turėtų būti naudojamas tik tuo atveju, jei lubų plotas yra pakankamai didelis, o paviršius yra suderintas su geru tikslumu.
 3. Pusiau matinis. Šio tipo lubų dažai turi mažiau blizgesį nei grynai blizgantys dažai. Yra keletas tokių dažų blizgesio laipsnių, tai leidžia jums pasirinkti, ko jums reikia - pridėti blizgesį prie lubų paviršiaus, ir tuo pačiu metu paslėpti kai kuriuos jos trūkumus. 

 

Remiantis paviršiaus valymo metodu nuo užteršimo

Dažytos lubos valomos keliais būdais:

 • Lubų paviršius valomas mechaninėmis priemonėmis, pvz., Šepečiu. Tai reiškia, kad dažai turi būti patvarūs ir atsparūs vandeniui.
 • Muilo tirpalas arba specializuotos plovikliai, skirtos ribos priežiūrai, parduodamos techninėse parduotuvėse.

Atsargiai: sprendžiant, kokius dažus pasirinkti dažyti lubas, būkite atsargūs. Labiausiai mažiausios kainos kategorijos dažai neleidžia plovimui. Turėdami rutulį ir ploviklį ant lubų paviršiaus, galite dažyti tešlą patys glaistai. Tokie dažai turi būti parinkti tik tuomet, jei lubos iš esmės nėra valomos iš purvo.

Vandeninis emulsinis lubų dažymas

Šis dažų tipas dažniausiai naudojamas lubų ir kitų paviršių dažymui. Kartais žmonės stebisi, ar vandens pagrindu pagaminti dažai kenkia gyvenamiesiems patalpoms. Mes galime jus užtikrinti, kad tai visiškai saugu, nes juose dažikliai skiedžiami vandeniu, todėl jie visiškai ne toksiški (nėra kitų tirpiklių).

Tokie dažai turi didelę priešgaisrinę saugą. Beje, vandens dažai naudojami beveik visur. Dažykite patalpas darželiuose, mokyklose, ligoninėse ir kitose įstaigose. Aš manau, kad pasirinkimas dėl vandens pagrindo dažų yra akivaizdus.

Kuris yra geriau dažyti lubų dažai

Akriliniai dažai

Vienas iš populiariausių lubų paviršiaus dažų yra akriliniai dažai.

 • Jis turi išskirtines drėgmės ir atsparumo dilimui savybes. Tai leidžia reguliariai išvalyti nuo užteršimo plovikliu.
 • Atsparus tiesioginiams saulės spinduliams, akriliniai dažai neleidžia. Gatvėje glaudžiai įtempkite mažus įtrūkimus.
 • Jis greitai išdžiūsta ir neturi nemalonaus kvapo.
 • Pastatų parduotuvėse rasite įvairių spalvų akrilinių dažų įvairovę . Kiekvienas gamintojas pateikia į rinką bent keletą šios tendencijos elementų su skirtingomis dažų savybėmis.

Renkantis dažus dažyti lubas, atkreipkite dėmesį, kad, norėdami pasirinkti baltą spalvą, dažnai juos reikia išplauti.

Svarbu: akrilo dažai šiek tiek tamsūs džiovinant.

Silikatiniai dažai

 • Naudojamas mineralinių paviršių dažymui, nes jis pats susideda iš skysto stiklo.
 • Tai netinka dengimui polimerinėmis dangomis, todėl ją galima dažyti lubų paviršių beveik neįmanoma užduotis.
 • Jis turi daug mažiau elastingumo nei akriliniai dažai. Jis negalės ištraukti net mažų įtrūkimų ant paviršiaus.
 • Pagrindinis privalumas yra didelis garų pralaidumas, kuris yra svarbus drėgnose vietose.

Silikoniniai dažai

Mes galime pasakyti, kad tinkamiausi dažai luboms yra silikonas, jei tai nebūtų brangios.

Sujungia visas geriausias mineralines ir organines dangas. Geras elastingumas suteikia galimybę įtvirtinti įtrūkimus, kurių storis yra 2 mm. Puikus garų pralaidumas ir tuo pačiu metu atsparios vandeniui savybės leidžia "kvėpuoti" grindims, o ne purvinti. Švieži dažai beveik neturi kvapo..

Latekso dažai

Tai yra brangiausias iš visų aukščiau išvardintų dalykų.

 • Galite plauti taip dažnai, kaip norite - jis nebus ištrintas.
 • Ji turi geriausias vandens atsparumo ir garams pralaidumo savybes.
 • Idealiai tinka plonam sluoksniui, neprarandant jam priskirtų funkcijų.

Galutinis pasirinkimas, kokie dažai geriau dažyti lubas, yra jūsų. Remdamiesi savo reikalavimais, pageidavimais ir finansinėmis galimybėmis iš visų aukščiau išvardintų dalykų, pasirinkite tinkamą variantą sau.

Dažai gali būti emalio, aliejaus, vandens emulsijos, akrilo, silikato. Pagal paskirtį jie yra suskirstyti į tuos, kurie skirti išoriniams ir vidiniams darbams, metalui ir medienai, luboms ir sienoms.

Alyvos dažai

Yra susitraukę, prieš naudojimą praskiestos džiovinimo alyva, taip pat paruošta naudoti. Anksčiau šie dažai buvo populiariausi. Pigūs, universalus. Beje, aliejaus dažai vis dar aktualūs.

Trūkumai

Trumpalaikis. Jau antrojo sezono metu gali prasidėti šveitimas, lupimasis. Faktas yra tai, kad džiovinimo technologijos nėra laikomasi. Norėdami išdžiūti tokie dažai neturėtų būti kambario temperatūroje ir specialūs plaukų džiovintuvai.

Poliuretaniniai ir alkidiniai emaliai

Plačiai naudojama dažyti grindis, duris ir langus

Pakankamai sausas. Dengiamasis sluoksnis yra plonas ir lygus. Ilgaamžiškumas, jei ant sauso medžio paviršiaus. Puikiai atstumia vandenį. Už kainą, prieinamą gyventojams.

Trūkumai

Tos valandos, kol dažai bus sausi, turėsite išeiti namuose, nes jie yra toksiški.

Akriliniai dažai

Jie pakeitė alyvos emalį. Dispersiniai akriliniai dažai puikiai dažo medinius paviršius. Kai dažai džiūsta, ant dažytų daiktų paviršiaus atsiranda plėvelė, kuri puikiai apsaugo nuo oro sąlygų. Akrilą galima dažyti mediniais paviršiais patalpose ir viduje.

Nesuvokia kvapo, greitai išdžiūsta ir lengva naudoti. Tinka patalpų ir lauko darbams. Nesijaudink užšalimo temperatūros.

Trūkumai

Dažai neleidžia medžiui kvėpuoti dėl mažo garų pralaidumo.

Vandens emulsija ir vandens pagrindu pagaminti dažai

Negalima kvapas, labai greitai išdžiūti, aplinkai nekenksmingas. Šiuo metu šie dažai išliko iš parduotuvių lentynų kvapus ir ilgai džiūstančių aliejaus dažų, taip pat dažų, pagamintų iš lakų.

Gamintojai priduria lateksą prie vandens pagrindo dažų, kurie pagerina jų vandeniui atsparias savybes. Tokie lateksiniai dažai yra populiari tapybai tapetai: popierius, stiklas, neaustiniai.

Džiūsta greitai, lengvai skiedžiama vandeniu.

Trūkumai

Vandenyje dažytieji dažai neatitinka blizgių paviršių. Šie dažai neveikia dėl lubų, kurios buvo balintos kreida. Reikalingas paviršiaus išankstinis valymas gruntu. Spalva trunka šešis mėnesius, po to reikia atnaujinti tapybą.

Silikatiniai dažai

Tinka naudoti lauke. Įrodyta tik teigiama pusė. Ilgaamžiai, atsparūs dideliems drėgmės ir temperatūros kritimams. Puikiai nuleiskite ant gipso, betono, medžio, plytų, akmens

Silikoniniai dažai

Šiuo metu yra geriausių išorės darbo vietų. Pagaminta iš silikono vandens dispersijos. Silikoniniai dažai turi puikų elastingumą - bet kokie tekstūros pažeidimai bus padengti be pertraukų. Dažai turi puikų atsparumą vandeniui. Dažai kvėpuoja, praeina drėgmę iš vidaus į išorę. Silikoniniai dažai yra suderinami su cemento ir kalkių dažais, akrilais ir lateksu.

Apsauginė impregnacija ir lakai

Medžio impregnavimas naudojamas, kai jie pirmiausia nori dažyti medinį paviršių. Įvaizdos impregnavimas yra atspalvis, tam tikro sudėtingo tono medis pagerėja, o taip pat yra spalvų, kurie medžiui suteikia tam tikrą spalvą. Įmirkimas gali sudaryti apsauginę plėvelę ant medžio ir gali būti be tokio plėvelės. Įmirkyimai (medžio dėmės) apsaugo medinius paviršius nuo vabaliukų, pelėsių grybų ir drėgmės.

Lucky apsaugo medį, jo struktūrą matydamas išskirtiniais tekstūrų žaidimais. Lakas yra pagamintas iš organinio ir vandens pagrindo. Vandeniniai dažai yra ekologiški, greitai išdžiūsta - per tris valandas lengva naudoti. Taip pat yra dažų lakų, kurie suteikia paviršiaus spalvų atspalvių.


Vidaus Apdaila Kaunas

Plytelių klijavimas kaunas 8602-87613
Vidaus apdailos darbai kaune
Langų apdaila, Gipskartonio montavimas,
Dailylenčių kalimas, Pertvarų montavimas,
Laminato- Parketlenčių klojimas
www.paslaugos.net

 Įtempiamos Lubos 8607-41195

Įtempiamos Lubos Visoje Lietuvoje 
-Matinės Įtempiamos Lubos
-Satino Įtempiamos Lubos
-Blizgios Įtempiamos Lubos
-Natūralaus audinio DESCOR Įtempiamos Lubos
www.itempiamos-lubos.paslaugos.net

Reklama

Rankų darbo papuošalai 8676-75137
Apyrankės, Auskarai, Kaklo papuošalai,
Perlu vėriniai, Rožančiai
GAMYBA, PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI
Vėrinių Taisymas- Pervėrimas
www.papuosalai.paslaugos.net

Informacija- Statybinės Medžiagos, Apdailos Medžiagos
www.statybu.paslaugos.net 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 .